XVIII. Ózdi Hegyi Futóverseny

2013. május 26. 10.00 óra

undefinedVerseny célja:
A hegyi futás népszerűsítése, lehetőség biztosítása megmérettetésre a nagyobb versenyek előtt.

óvodásoknak 300 m
A 21 km egyben az I. Terep-félmaraton Országos Bajnokság. A részvétel feltételeit külön versenykiírás tartalmazza!
A 11,4 km a Mahfusz 2013-as országos kupasorozatának része!

Nevezési díjak:
21 km előnevezés 2.500 Ft helyszíni nevezés 3.500 Ft
11,4 km előnevezés 2.000 Ft helyszíni nevezés 3.000 Ft
óvodásoknak ingyenes

Nevezés módja:
Előnevezés május 17-ig a kitöltött nevezési lap és a befizetés igazolás másolatának megküldésével az Ózdi Teknőc Futó Club részére (3600 Ózd, Nagyvölgyi út 91.), vagy 48/574-198 fax számra, vagy az info@ozdisportiroda.t-online.hu email címre (átutalás az OTP 11734121-20030638 számlaszámra)

Helyszíni nevezés és rajtszám átvétel:
7.30 - 9.30-ig
Újváros Téri Általános Iskolában - Ózd, Újváros tér 1.

Rajt:
felnőtteknek 21 és és 11,4 km 10.00 óra
óvodásoknak 300 m 10.15 óra

Díjazás:
ˇ A 21 km és 11,4 km női, férfi abszolút kategória győztesei serleget, az első három
helyezettek oklevelet kapnak.
ˇ Minden óvodás a táv teljesítése után ajándékot kap.
Különdíjak:
ˇ A legidősebb női- és férfiversenyző Tóth Tibor, az Ózdi Hegyi Futóverseny többszörös győztese által felajánlott különdíjban részesül.
ˇ 35 év feletti nők és 40 év feletti férfiak 10 évenkénti korcsoportos győztesei külön díjban részesülnek.
ˇ A 21 km győztese az egykori ózdi olimpikon és 7 szeres magyar bajnok maratoni futó, Tóth Gyula emlékére az Ózd Város Önkormányzat által felajánlott díjat veheti
át.
ˇ Az OTP Bank Nyrt. Észak-Kelet Magyarországi Régió különdíjat ajánlott fel a felnőtt kategóriában 21 km-en induló legjobb ózdi versenyzőnek és egy, a helyszínen kisorsolt óvodásnak.